משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪
עולם השיער
משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪
שמפו ללא מלחים

תחום טיפוח השיער והקוסמטיקה הולך ומתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות. בעולם כה דינמי ומשתנה, יש טרנד אחד שכבש את תעשיית היופי כולה – והוא שמפו ללא מלחים. עם הזמן, אנשים, ובעיקר נשים, הופכות להיות בעלות מודעות גדולה יותר לרכיבים הכימיים שנמצאים בתוך מוצרי הטיפוח השונים. המודעות הגוברת והולכת לרכיבים ולהשפעות שיש להם על בריאות השיער והגוף – הביאה לצורך ולביקוש בשמפו ללא מלחים.

מה זה שמפו ללא מלחים?

שמפו ללא מלחים הוא מוצר לטיפוח השיער, והוא חדשני יחסית. מדובר למעשה בשמפו, מוצר שכל אחת ואחת מאיתנו מכירה ומשתמשת בו, אך הרכיבים של השמפו מעט שונים מהרגיל. בשמפו ללא מלחים, אין נתרן כלורי בהרכב הכימיקלי של המוצר. בשמפו רגיל, יש נתרן כלורי, שהוא למעשה החומר שמרכיב מלח שולחן רגיל. הנתרן הכלורי בדרך כלל מתווסף לנוסחה הכימית של השמפו כדי לעבות ולהסמיך את השמפו, כך שלא יהיה נוזלי.

ואולם, עם הזמן הגיעה ההבנה שהשימוש בנתרן כלורי בתוך השמפו מביא איתו חסרונות רבים, ופגיעה אפשרית בבריאות השיער והקרקפת. בעקבות כך, חברות הטיפוח והקוסמטיקה החלו לפתח אלטרנטיבות לנתרן הכלורי בשמפו, וכך נוצר השמפו ללא מלחים. בשמפו ללא מלחים, יש מרכיבים חלופיים, שמבצעים את העבודה של הנתרן הכלורי, בלי לפגוע בשיער או בעור הקרקפת.

המרכיבים של שמפו ללא מלחים הם בין היתר שמנים בשילוב עם תמציות צמחים טבעיים. בנוסף לכך, בשמפו ללא מלחים יש בדרך כלל מרכיבים נוספים שמטרתם לשקם שיער פגום. כלומר, לא רק ששמפו ללא מלחים מונע את הפגיעה של הנתרן הכלורי, אלא הוא אף מוסיף אלמנטים חשובים של שיקום השיער. 

היתרונות של שמפו ללא מלחים על פני שמפו רגיל

לשמפו ללא מלחים יש כמה יתרונות שחשוב להכיר. בראש ובראשונה, העדינות והרכות של השמפו נטול המלחים הן יתרונות מרכזיים. בעוד ששמפו רגיל עלול להוריד את השמנים הטבעיים שנמצאים בשיער, ולגרום בכך ליובש או לגירויים – שמפו ללא מלחים מבצע את פעולת הניקוי באופן עדין יותר, שלא פוגע באיזון הטבעי של השמנים שנמצאים על השערה ועל הקרקפת.

יתרון נוסף בשמפו ללא מלחים הוא הגנה על שיער צבוע. המלח שנמצא בשמפו רגיל עלול לפגוע בשיער צבוע, להוריד את הצבע ולגרום לו לדהות מאוד מהר. שמפו ללא מלחים אינו פוגע בצבע שעל השיער, ואפילו עוזר לשיער לשמור על הצבע לאורך זמן.

למי מתאים שמפו ללא מלחים?

שמפו ללא מלחים מתאים לכל אחד ואחת שרוצים לשמור על בריאות השיער והקרקפת שלהם. ועדיין, יש כמה סוגים של אנשים שעבורם מאוד מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים. למשל, אנשים עם עור רגיש ייהנו מאוד להשתמש בשמפו ללא מלחים, מכיוון שהוא שומר על עור הקרקפת ומונע גירויים שיכולים להיגרם בעקבות שימוש בשמפו רגיל. השמפו ללא מלחים שומר על רמת חומציות נמוכה יחסית, מה שמגן על העור ועל בריאות השערה.

שמפו ללא מלחים יתאים גם לשיער שעבר החלקה או צביעה, מכיוון שהוא לא פוגע באיכות ההחלקה או בצבע, כמו ששמפו רגיל עלול לעשות. שימוש בשמפו ללא מלחים יגרום להשקעה שלך בהחלקה או בצבע להשתלם, שכן הוא עוזר לשמור על התוצאה לאורך זמן.

שמפו ללא מלחים יתאים גם לאנשים בעלי שיער יבש או פגום. כפי שציינו, שמפו רגיל מוריד את השומנים הטבעיים מהשיער, מה שעלול לייבש אותו ולפגוע בו. שמפו ללא מלחים שומר על השיער מפני יובש ופגמים אחרים, ועוזר לשיקום והזנה של השיער.

למה כל כך הרבה אנשים רוצים שמפו ללא מלחים?

בשנים האחרונות, יש ביקוש עצום לשמפו ללא מלחים. כנראה שכבר לא מדובר בסתם טרנד, כי אכן המודעות למרכיבים השונים של מוצרי הטיפוח שבהם אנחנו משתמשים רק עולה ועולה, ולאנשים אכפת יותר מהמוצרים שהם מורחים על העור או השיער שלהם. 

עם השנים, הדגש על ניקיון השיער הוא כבר לא המטרה היחידה בשימוש בשמפו. גברים ונשים מעוניינים לשמור על השיער שלהם בריא וחזק, ולהזין אותו כך שיגדל בצורה בריאה ונכונה. זו אחת הסיבות שאנשים רבים מחפשים ומעוניינים להשתמש בשמפו ללא מלחים.

בנוסף, יותר ויותר אנשים מגלים על הנזקים הפוטנציאליים שיכולים להיגרם משימוש בשמפו רגיל, שיש בו נתרן כלורי. ואז, אנשים מחפשים תחליפים איכותיים, שישמרו על השיער שלהם נקי, וגם ישמרו על בריאות השערה והקרקפת, ויעשו זאת בצורה עדינה וטבעית.

עולם השיער – החנות האיכותית והאמינה עבורכן

ככל שהביקוש למוצרי טיפוח איכותיים ובריאים יותר עולה – כך גם ההיצע והמגוון עולים, ויותר אנשים יכולים למצוא את התכשירים שמתאימים להם. “עולם השיער” היא חנות המציעה מגוון ענק של מוצרי טיפוח לשיער ולעור, הכוללים את כל סוגי התכשירים השונים הקיימים בשוק. אם גם אתם מחפשים פתרון למוצרי טיפוח איכותיים ובריאים יותר, “עולם השיער” הוא המקום בשבילכם.

סל קניות

0
image/svg+xml

No products in the cart.

המשך קניה